Prenses Sofia Asma Süs Kişiye Özel Resimli 4 Adet

İndirimsiz Fiyatı : 25,02 TL %28 indirim
KDV Dahil Fiyat : 23,40 TL
Stok Kodu : P1247


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Prenses Sofia Parti MalzemeleriPrenses Sofia Doğum Günü
Prenses sofia doğum günü malzemeleri ile farkınızı ortaya koyun ve bütün davetlileri sofranıza hayran bırakacak minik prenseslerimize yaraşır bir doğum günü için ihtiyacınız olabilecek tüm parti malzemeleri ve süslemeleri Paparti.com da.

Özellikle Kız çocukların en sevdiği çizgi karaktarler arasında olan Prenses Sofia karakteri ile çocuklarımızın doğum gününü farklı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Prenses Sofia Doğum Günü Konsepti kız çocuklar için eğlenceli parti temaları arasındadır. En güzel Prenses Sofia temalı parti malzemeleri ve kişiye özel parti malzemeleri ile çocuklar için hayalinizdeki doğum gününü seçeceğiniz özel ürünler ile yapabilirsiniz. Prenses Sofia Parti Malzemeleri

Prenses Sofia parti teması ile hazırladığımız kişiye özel parti malzemeleri kişiye özel afiş, kişiye özel sticker, Prenses Sofia hatıra çerçevesi, Prenses Sofia özel magnet, Prenses Sofia özel kavanoz, Prenses Sofia özel asma süs, Prenses Sofia özel amerikan servis ve çok daha fazla ürün çeşidinden oluşmaktadır.

Sizde bunların içinden dilediğiniz ürünü seçerek harika bir parti gerçekleştirebilirsiniz. Prenses Sofia özel kraft çantalarımız ile doğum gününüze gelecek konuklarınıza ufak hediyeler verebilir ve onları sevindirebilirsiniz. Yada isteğinize göre farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Unutmayın ki, bunların hepsi bu özel güne ait küçük ama daima hatırlanacak güzel şeyler olarak hafızalara kazınacaktır.

Prenses Sofia Parti MalzemeleriBu yazıyı okuduğunuza göre çocuğunuzun doğum günü yaklaşmakta ve ona güzel bir parti hazırlamak için araştırma ve parti süsleri temin etmeye çalışıyorsunuz. Prenses Sofia teması kız çocuklar için tercih çok sık tercih edilen doğum günü konsepti arasında yer almaktadır. Siz de hazırlıklarınızı Prenses Sofia Doğum Günü Partisi ile yapabilirsiniz.

 

Prenses Sofia Doğum Günü Hazırlıkları için
Folyo Balonlar mekan süslemelerinizde ve çocukların eğlenmesi için olmazsa olmaz üründür ayrıca mor ve beyaz düz renklerde balonlarda daha ekonomik olacaktır. Simdi seçtiğiniz mor veya beyaz renk Masa Örtüsü üzerindeki Prenses Sofia parti temasına uygun renklerde yine mor ve beyaz renklerde peçete,  Karton Bardak Çatal Bıçak konseptinizle uyumlu asma süsler, ve tabiki gelen misafirlere hediye etmek için magnetler, içine şeker koyup verebileceğiniz Prenses Sofia kavanozları, partideki küçük misafirlere eğlence sırasında yiyecekleri Lolipop şekerler ikram edebilirsiniz. Bu hediyeleri de Prenses Sofia kraft hediye çantası ile onlara verebilirsiniz. Çocuğunuz pastasını üfledikten sonra arkadaşlarıyla daha çok eğlensin diye Pinyata ve sopası Prenses Sofia Doğum Günü Partisi için sizi bekliyor. Parti sofrası önünde güzel fotoğraf kareleri çekmek için parti masasının arkasına asabileceğiniz Prenses Sofia doğum günü afişi ve afiş üzerine İyiki Doğdun + İsim yazan bayrak flama iyi bir tercih olacaktır.  Parti girişinde kapıya uygulayacağınız mor tül süslemesi ile parti mekanına renk katabilirsiniz. Sofra sunumu için peçeteleri katlayıp Prenses Sofia temalı peçete bantları için yerleştirdikten sonra üzerine çatal bıçaklarınızı koyabilirsiniz. İkram için hazıryacağınız Cupcakeler için stand ve Kişiye özel kürdan süsü uygulayabilirsiniz. Ayrıca meşrubat sunumları için pet şişe bantları ve özel pipetler ile ikramda bulunabilirsiniz. Davetlilerin yakasına asılabilecek kişiye özel yaka rozetleride davetlileri partiye uygun hale getirecektir. İyi Partiler.

Satın Alabileceğiniz Diğer Parti Malzemeleri