Pet Şişe Bandı

Paparti kargo bedava Paparti bayrak set hediye
Çift Taraflı Bant
6,80 TL %26 indirim
6,50 TL
Pet Şişe Bandı

Doğum gününde çocuklarınızı özel hissettirecek Pet Şişe Bandı ve Su Şişesi Etiketleri Paparti.com da.

Çocuklarımız bizim için önemlidir. Bu yüzden hazırladığımız tüm doğum günü konseptlerini büyük bir özen ve titizlikle tasarlamaktayız. Çocuğunuza doğum gününde ya da arkadaşlarını eve davet ettiği partide, birbirinden farklı temalarımızla harika bir parti hazırlamaya ne dersiniz?

Partinizdeki tüm detayları gözden geçirip, incelikle düşündüğünüz çocuğunuzun bu mutlu gününde parti sofranızda bulunacak su şişelerini, özel şişe bandı ile süsleyip misafirlerinize sunabilirsiniz. Doğum günü partileri gibi içerisinde birçok aktivite barındıran, çocuklarımızın çok fazla efor sarfetmelerine neden olan eğlenceli bir günde bolca su ihtiyacı hissedecekleri ve su şişelerine yönelecekleri, böylece karşılarına özel temalarla hazırlanan pet şişe bandı çıktığında ne kadar sevineceklerini bir düşünün! 

Sizde çocuklarınızı bu tarz küçük jestlerle sevindirmek ve onları doğum günlerinde çok mutlu etmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilir ve beğendiğiniz parti malzemelerini sepetinize ekleyebilirsiniz.