Monster High Parti Hediye Çantası 6 Adet

İndirimsiz Fiyatı : 12,50 TL %20 indirim
KDV Dahil Fiyat : 13,00 TL
Stok Kodu : P635


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Partide en güzel şeylerden birisi de hediyeleşmektir, isim alanlı çanta arkadaşlarınızı ve çocuklarını partiden uğurlarken o günden bir anı olarak kalacak olan hediyelerini koyabileceği havalı bir çantası da olmalı ayrıca çeşitli organizasyonlarda hediye dağıtmak içinde kullanılabilen şık tasarımlı Monster High Lisanslı Parti Çantası.

İçerik : Lisanlı Monster High Parti Çantası. Paket içinde 6 adet Çanta vardır.

Monster High Doğum Günü
Özellikle Kız çocukların en sevdiği çizgi karaktarler arasında olan Monster High karakteri ile çocuklarımızın doğum gününü farklı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Monster High Doğum Günü Konsepti kız çocuklar için eğlenceli parti temaları arasındadır. En güzel Monster High temalı parti malzemeleri ve kişiye özel parti malzemeleri ile çocuklar için hayalinizdeki doğum gününü seçeceğiniz özel ürünler ile yapabilirsiniz. Monster High Parti Malzemeleri

Monster High parti teması ile hazırladığımız kişiye özel parti malzemeleri kişiye özel afiş, kişiye özel sticker, Monster High hatıra çerçevesi, Monster High özel magnet, Monster High özel kavanoz, Monster High özel asma süs, Monster High özel amerikan servis ve çok daha fazla ürün çeşidinden oluşmaktadır.

Sizde bunların içinden dilediğiniz ürünü seçerek harika bir parti gerçekleştirebilirsiniz. Monster High özel kraft çantalarımız ile doğum gününüze gelecek konuklarınıza ufak hediyeler verebilir ve onları sevindirebilirsiniz. Yada isteğinize göre farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Unutmayın ki, bunların hepsi bu özel güne ait küçük ama daima hatırlanacak güzel şeyler olarak hafızalara kazınacaktır.

Bu yazıyı okuduğunuza göre çocuğunuzun doğum günü yaklaşmakta ve ona güzel bir parti hazırlamak için araştırma ve parti süsleri temin etmeye çalışıyorsunuz. Monster High teması kız çocuklar için tercih çok sık tercih edilen doğum günü konsepti arasında yer almaktadır. Siz de hazırlıklarınızı Monster High Doğum Günü Partisi ile yapabilirsiniz.

Monster High Doğum Günü Hazırlıkları için
Folyo Balonlar mekan süslemelerinizde ve çocukların eğlenmesi için olmazsa olmaz üründür. Simdi seçtiğiniz mor, fuşya veya siyah renk Masa Örtüsü üzerindeki Monster High parti temasına uygun renklerde yine mor fuşya siyah ve pembe renklerde peçete,  Karton Bardak Çatal Bıçak konseptinizle uyumlu asma süsler, ve tabiki gelen misafirlere hediye etmek için magnetler, içine şeker koyup verebileceğiniz Monster High kavanozları, partideki küçük misafirlere eğlence sırasında yiyecekleri Lolipop şekerler ikram edebilirsiniz. Bu hediyeleri de Monster High kraft hediye çantası ile onlara verebilirsiniz. Çocuğunuz pastasını üfledikten sonra arkadaşlarıyla daha çok eğlensin diye Pinyata ve sopası Monster High Doğum Günü Partisi için sizi bekliyor. Parti sofrası önünde güzel fotoğraf kareleri çekmek için parti masasının arkasına asabileceğiniz Monster High doğum günü afişi ve afiş üzerine İyiki Doğdun + İsim yazan bayrak flama iyi bir tercih olacaktır.  Parti girişinde kapıya uygulayacağınız mor tül süslemesi ile parti mekanına renk katabilirsiniz. İkram için hazıryacağınız Cupcakelere Kişiye özel kürdan süsü uygulayabilirsiniz. Ayrıca meşrubat sunumları için pet şişe bantları ve özel pipetler ile ikramda bulunabilirsiniz. Davetlilerin yakasına asılabilecek kişiye özel yaka rozetleride davetlileri partiye uygun hale getirecektir. İyi Partiler.

 Monster High Parti MalzemeleriMonster High Parti Malzemeleri

 

Satın Alabileceğiniz Diğer Parti Malzemeleri
Metalik Gri Balon 15 Adet
11,10 TL %32 indirim
9,75 TL