Mickey Club House Parti Bayrak Set

İndirimsiz Fiyatı : 10,68 TL %17 indirim
KDV Dahil Fiyat : 11,57 TL
Stok Kodu : P134


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Partide en önemli şeylerden biri de mekan süslemesidir, odanızı parti havasına bürümeniz ve misafirlerinizi etkilemeniz için 1 numaralı yardımcınız Mickey temalı oval bayrak seti.

İçerik : Lisanslı Mickey Bayrak Seti.

Mickey Mouse Parti Malzemeleri Paparti.com da

Mickey Mouse Doğum Günü Hazırlıkları için öneriler
Öncelikle parti sofrası için mickey mosue temalı masa örtüsü gerekli. Konsept rengine göre kırmızı, sarı ve siyah renklerde çatal bıçaklarımızı seçelim. Mekanı kırmızı siyah tüller ve benekli puanlı balonlar ile süsleyebilirsiniz. Ayrıca Mickey mouse doğum günü afişi de masanın arkasındaki duvarda yada mekanın girişinde çok güzel duracaktır. Partide sunacağınız ikramlar için kürdan süsleri, pet şişeler için etiketler ve kişiye özel parti bardakları, pipetler ve peçeteler tercih edebilirsiniz. Mickey mouse partisi için güzel bir doğum günü pastası almak yada yapmakta size kalsın. :)

Mickey Mouse Parti Malzemeleri
Mickey mouse eğlenceli karakteriyle doğum günlerinizi de eğlenceli hale dönüştürecek parti malzemeleri ile güzel bir parti yapabilirsiniz. Eğlenceli bir doğum günü olsun istiyorsanız Mickey Mouse parti konseptini oluşturabileceğiniz tüm mickey mouse doğum günü temalı parti ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Mickey mouse küçüktür ama cesur karakteri ile her zaman kahramandır. Cesur çocuğunuza cesur kahramanımız mickey mouse parti teması yakışır. Mickey mouse tabak, bardak, masa örtüsü, peçete, balonlar, asma süs, happy birtday yazısı ve mickey mouse davetiyelerini Paparti.com da uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Mickey doğum günü konsepti ile tanışmaya ne dersiniz? Erkek çocuklar için olduğu gibi kız çocuklar içinde tercih edilebilicek konseptlerden bir tanesidir ve özel günlerde yanınıza yer alacak bu kahramana sizler de Paparti.com aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz. Disney’in en meşhur karakteri Mickey mouse ile küçük erkek çocuklarına özel partiler düzenlemek isterseniz eğer tek yapmanız gereken mickey temalı parti ürünlerimizi incelemek ve bu temanın vazgeçilmezi sofra setlerimizden , tamamen çocuğunuza özel fotoğraflı kişiye özel parti malzemelerinden ve temamızın renklerine uygun kırmızı- mavi-yeşil-sarı renklerde balon, fener süs ve asma süsler almaktır.

Satın Alabileceğiniz Diğer Parti Malzemeleri