Lüx Vintage Kız Peçete Bandı Kişiye Özel İsimli 5 Adet

İndirimsiz Fiyatı : 15,36 TL %22 indirim
KDV Dahil Fiyat : 15,60 TL
Stok Kodu : P123953


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vintage Doğum Günü
Vintage parti teması ile çocuklarımızın doğum gününü farklı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Vintage Doğum Günü Konsepti çocuklar için eğlenceli parti temaları arasındadır. En güzel Vintage temalı parti malzemeleri ve kişiye özel parti malzemeleri ile çocuklar için hayalinizdeki doğum gününü seçeceğiniz parti malzemeleri ile yapabilirsiniz.

Vintage parti teması ile hazırladığımız kişiye özel parti malzemeleri kişiye özel afiş, kişiye özel sticker, Vintage hatıra çerçevesi, Vintage magnet, Vintage kavanoz, Vintage asma süs, Vintage Sticker, Vintage özel amerikan servis, pet şişe bandı, pipetler, eğlencelik kaynana dili düdükler, peçete süslemeleri için peçete bantları,  kürdan süslemeleri  ve daha fazla ürün çeşidinden oluşmaktadır.

Sizde bunların içinden dilediğiniz ürünü seçerek harika bir parti gerçekleştirebilirsiniz. Vintage özel kraft çantalarımız ile doğum gününüze gelecek konuklarınıza ufak hediyeler verebilir ve onları sevindirebilirsiniz. Yada isteğinize göre farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Unutmayın ki, bunların hepsi bu özel güne ait küçük ama daima hatırlanacak güzel şeyler olarak hafızalara kazınacaktır.

Bu yazıyı okuduğunuza göre çocuğunuzun doğum günü yaklaşmakta ve ona güzel bir parti hazırlamak için araştırma ve parti malzemeleri temin etmeye çalışıyorsunuz. Vintage parti teması çocuklar için tercih çok sık tercih edilen doğum günü konsepti arasında yer almaktadır. Siz de hazırlıklarınızı Vintage Doğum Günü Partisi ile yapabilirsiniz.

Vintage Doğum Günü Hazırlıkları için
Vintage temasına uygun renklerde balonlar mekan süslemelerinizde ve çocukların eğlenmesi için olmazsa olmaz üründür. Simdi seçtiğiniz Masa Örtüsü üzerindeki Vintage parti temasına uygun renklerde peçete, Karton Tabak, Bardak Çatal Bıçak konseptinizle uyumlu asma süsler ve tabiki gelen misafirlere hediye etmek için magnetler, içine şeker koyup verebileceğiniz Vintage kavanozları, partideki küçük misafirlere eğlence sırasında yiyecekleri Lolipop şekerler ikram edebilirsiniz. Bu hediyeleri de Vintage kraft hediye çantası ile onlara verebilirsiniz. Çocuğunuz pastasını üfledikten sonra arkadaşlarıyla daha çok eğlensin diye Pinyata ve sopası Vintage Doğum Günü Partisi için sizi bekliyor. Parti sofrası önünde güzel fotoğraf kareleri çekmek için parti masasının arkasına asabileceğiniz Vintage doğum günü afişi ve afiş üzerine İyiki Doğdun + İsim yazan bayrak flama iyi bir tercih olacaktır.  Parti girişinde kapıya uygulayacağınız tül süslemesi ile parti mekanına renk katabilirsiniz. İkram için hazıryacağınız Cupcakelere Kişiye özel kürdan süsü uygulayabilirsiniz. Ayrıca meşrubat sunumları için pet şişe bantları ve özel pipetler ile ikramda bulunabilirsiniz. Davetlilerin yakasına asılabilecek kişiye özel yaka rozetleri de davetlileri partiye uygun hale getirecektir. İyi Partiler.

Satın Alabileceğiniz Diğer Parti Malzemeleri