Hello Kitty Doğum Günü

Paparti kargo bedava Paparti bayrak set hediye
Hello Kitty Balon 25 Adet
10,50 TL %5 indirim
13,00 TL
Hello Kitty Doğum Günü

Hello kitty doğum günü malzemeleriyle hazırlayacağınız doğum günü partinizde, davetliler ile eğlencenin tadını birbirinden renkli ve çeşitli materyaller ile çıkarın. Tüm çocuklarımızın çok sevdiği bir karakter olan Hello kitty'yi sofranızın her detayında kullandık. 

Hello kitty folyo balonlar, hatıra çerçevesi, renkli süsler ile parti ortamınızın görünümünü şık bir hale getirirken, misafirlerinize de Hello kitty cupcake standı, Hello kitty popcorn mısır kutusu ile hoş ikramlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca kızınıza tam anlamıyla dört dörtlük bir parti hazırlamak istiyorsanız, içinde hiçbir şeyin unutulmadığı, bütçenize ya da davetli sayınıza göre seçebileceğiniz 16 kişilik ve 24 kişilik özel Hello kitty doğum günü setlerimize de bakabilirsiniz.  

Kızınızla ve sevdiklerinizle mutlu bir doğum günü yaşamak ve yakınlarınıza hatırlanacak hoş anılar bırakmak istiyorsanız, pişman olmayacağınız parti ürünlerine sitemizden sahip olabilirsiniz.

Hello kitty kişiye özel doğum günü konseptimiz ile minik kızınızı dünyanın en mutlu çocuğu yapın! Tüm çocuklarımızın çok sevdiği bir karakter olan Hello kitty'i doğum günü sofranızın ve parti aksesuarlarınızın her ürününde kullandık. 

Doğum günü partinizde kızınız ve arkadaşları başta olmak üzere tüm sevdiklerinizle eğlencenin tadını sitemizde bulunan birbirinden renkli ve sevimli parti malzemeleri ile çıkarın. Kırmızı, beyaz, yeşil ve pembe tonlarının kullanılarak hazırlandığı Hello kitty temamızda bir partide ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcut. Kişiye özel bayrak setten, misafirlerinize göndereceğiniz parti davetiyelerine kadar her şey en ince ayrıntısıyla düzenlenmiş olup, siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak amaçlanmıştır.

Ayrıntılarda boğulmak ve gereksiz zaman harcamak istemiyorsanız, sitemizden kolaylıkla sipariş verebilir ve partide eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.