Cars 2 Arabalar Doğum Günü

Paparti kargo bedava Paparti bayrak set hediye
Kırmızı Balon 25 Adet
10,39 TL %5 indirim
12,87 TL
Cars 2 Arabalar Doğum Günü

Erkek çocukların en çok sevdiği karakterlerden olan cars paparti farkıyla sizlerle. Cars 2 doğum günü konseptiyle oğlunuzun doğum gününde ona harika bir sürpriz yapın. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımızla hayal ettiğiniz doğum günü partinizde yanınızdayız. 

En iyi parti malzemeleri, sizin için en ufak detaylar atlanmadan dikkatle düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Cars 2 doğum günü parti seti ile partinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey A'dan Z'ye hazırlanmış, size ise sadece partinizin tadını çıkarmak ve eğlenmek kalmıştır. Oğlunuza özel afiş, iyi ki doğdun banner, metalik kırmızı balonlar ve sıralı kırmızı fener süs partinizin havasını değiştirecek aksesuarlardan sadece birkaçı.

En renkli parti malzemeleri ile göze hitap eden, akılda kalan, oğlunuzu mutlu edebilecek bir partinin hayalini kuruyorsanız, hiç düşünmeden sitemizi ziyaret edin ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.

Arabalar filminin devamı niteliğinde olan Cars 2'yi , capcanlı renklerle ve muhteşem tasarımlarla çocuklarımızın parti eğlencelerine taşıdık. Şimşek McQueen'nin macera dolu hikayesinde kendilerinden geçen çocuklarımız, doğum günü partilerinde Cars 2 partisi temasıyla hazırlanmış bir organizasyonla karşılaştıklarında yaşayacakları sevinci hayal edebiliyor musunuz? 

Sizde oğlunuza Cars 2 partisi temasıyla hazırladığımız kişiye özel parti malzemeleri ile bir parti hazırlayın ve onu havalara uçuracak bir mutluluk yaşatın. Oğlunuzun en tatlı fotoğrafı arkasında bir yarış pisti dekoru bulunan bu harika konseptte asma süslerden, cars 2 mumlarına, özel popcorn kutularından, kişiye özel külah şapkalara bir partide ihtiyacınız olabilecek her şey mevcuttur. 

Bundan sonrası için yapacağınız sadece, hızın ve eğlencenin erkek çocuklarımız için temsili olan Cars 2 konseptli parti ürünlerimizle muhteşem bir organizasyon hazırlıklarına başlamanız ve indirim fırsatlarından yararlanmanız olacaktır.