Baby Shower Pembe Masa Örtüsü

İndirimsiz Fiyatı : 19,86 TL %23 indirim
KDV Dahil Fiyat : 15,29 TL
Stok Kodu : P1458


ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

Baby Shower kutlamlarınız için masanızı güzelleştirecek Mavi Baby Shower masa örtüsü ile günün anlam ve önemine daha çok dikkat çekeceksiniz.

 

 ÜRÜN DETAYLARI

- Ölçü 137 x 213 

- Plastikten üretilmektedir.

- Paket içerisinde 1 adet bulunmaktadır.

- Hafta içi saat 16:30 ‘a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

- Bilgi için destek@paparti.com adresine mail atabilirsiniz.

Nedir Bu Baby Shower?
“Baby Shower” anne adaylarının bebeğe hazırlık partisidir. Eskilerden beri aslında var olan bu gelenek yeni adıyla günümüzde biraz daha popüler olmuş ve yaygınlaşmıştır.

Doğuma yaklaştıkça artan annelik heyecanı hem anne adayında hem de yakın çevresinde tatlı bir telaş oluşturur. Baby Shower partileri de bu heyecan durumunu sevdikleriniz ile birlikte en güzel şekilde atma yollarından biridir. ??

Hamileliğin 6.ayından sonra düzenlenmeye başlanan Baby Shower’lar yurt dışında anne adayının yakın arkadaşları tarafından düzenlenirken ülkemizde genel olarak anne adayları Baby Shower’larını kendileri organize etmektedir.

Baby Shower’ların anne adayı ve bebeği için güzel bir motivasyon sağlamasının yanı sıra, gelen misafirlerin anne ve bebeğini hediye yağmuruna tutması gibi güzel bir yanı da bulunmaktadırBebeğinize en güzel şekilde hoş geldin demek ve sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmek için Baby Shower hazırlıklarınızı günler öncesinde planlamalı, dekorasyon renginden giyeceğiniz kıyafete, ikramlardan kullanılacak parti ürünlerine kadar her şeyi önceden hazır etmelisiniz.

Baby Shower organizasyonlarında da tıpkı doğum günlerindeki gibi konseptinizi önceden belirlemelisiniz. İyi bir baby shower partisi için tüm ayrıntıları düşünmeli ve konsept içerisinde birbiri ile uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz.

İlk olarak Baby Shower için parti temanızın rengini belirlemeli sonrasında buna uygun süslemeler ve parti ürünlerini seçmelisiniz. Genellikle bebeğin cinsiyetine göre pembe ve mavi rengin ana tema olarak kullanıldığı Baby Shower’lar en çok tercih edileni fakat farklı renk konseptleri de düşünülebilir, renk kombinasyonları yapılabilir.Dekorasyon süslemelerinde belirlenen temaya uygun renklerde balonlar ve bebek kıyafetleri oyuncaklar asılabilir. Gelen konukların ve anne adayının fotoğraf çekimlerinde eğlenceli ve renkli kareler için konuşma balonları, bebekli parti aksesuarları alınıp, kişiye özel bebeğin isminin yazıldığı fotoğraf çerçevesi yaptırılabilir.

Bebeğin ismi belirlenmişse eğer aile üyelerinin baş harflerinden oluşan süslemelere de yer verilebilir. “Hoş geldin kızım/oğlum “ yazılı ürünler yerine bebeğin isminin yer aldığı kişiye özel ürünler ile Baby Shower partinizi daha özel kılabilirsiniz.

Bu hayattaki en güzel en daimi misafiriniz olan bebeğinize güzel bir karşılama partisi için sitemizi inceleyebilir, kişiye özel baby shower ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Satın Alabileceğiniz Diğer Parti Malzemeleri
Baby Girl Masa Süsleme Seti
29,70 TL %17 indirim
24,75 TL
Baby Boy Masa Konfetisi
10,00 TL %50 indirim
5,00 TL
Hediyelik Biberon Altın
85,67 TL %17 indirim
71,39 TL