Baby Shower Kız

Paparti kargo bedava Paparti bayrak set hediye
Metalik Gri Balon 15 Adet
11,10 TL %32 indirim
9,75 TL
0 Rakamlı Pasta Mumu
3,89 TL %10 indirim
4,55 TL
Metalik Pembe Balon 25 Adet
11,90 TL %16 indirim
13,00 TL
Pembe Peçete 20 Adet
8,40 TL %17 indirim
9,10 TL
BABY SHOWER KIZ FOLYO BALON 40 CM
8,64 TL %17 indirim
9,36 TL
Stokta Yok
Baby Shower Kız
Dünyaya gelecek kızınıza en renkli ve güzel parti malzemelerimiz ile hoşgeldin demek ister misiniz? O zaman vakit kaybetmeden Baby shower kız bölümümüzdeki ürünlerimize göz atmanızı öneririz. Baby shower, kültürümüze diğer ülkelerden kattığımız, bebek bekleyen anneyi eğlendirmek, endişelerini ve gerginliklerini biraz olsun hafifletmek, bebeğine güzel bir anı olarak gösterebileceği bir erken kutlama partisidir. 

Baby shower kız konseptindeki çeşitli ürünlerimizle, doğum heyecanınızı ve hazırlıklarınızı güzel bir mola, unutulmaz bir anı haline çevirebilirsiniz. Baby shower kız konseptine uygun parti süslemeleri ve aksesuarları, ayrıca sofra malzemeleri ile misafirlerinize sunacağınız lezzetli ikramlar ve atıştırmalıklarla organizasyonunuzu herkesin keyif alabileceği bir hale getirebilirsiniz. 

Bizde dünyaya gelecek kızınızın heyecanını sizinle birlikte yaşamakta, sevincinize ortak olmakta ve bu doğrultuda ürünlerimizi tasarlamaktayız. Dünyaya gelecek kızınızla birlikte, huzur ve mutluluk dolu günler geçirmenizi dileriz.